V úterý 26. dubna 2016 byl v Bílých Poličanech předán šek v hodnotě 82.080,- Kč veřejné sbírce POPÁLKY o.p.s.
Všem zapojeným do této sbírky děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

NEKONČÍME - POMÁHÁME DÁL.

- Fotografie z této akce: kshradeckr.rajce.idnes.cz/Popalky_26.4.2016


Milí přátelé,
u příležitosti Mezinárodního dne boje proti popáleninám, který je 8. října, pořádáme ve spolupráci s nadací Popálky veřejnou sbírku, jejíž výtěžek by se použil na léčbu vážně popálených, kterou nehradí zdravotní pojišťovny, například na laserovou léčbu jizev, na hojivé masti a stahovací prostředky, případně by se z výtěžku přispívalo sociálně slabším i na jízdné na potřebné zákroky.
Podařilo se zajistit sponzora, který na akci zcela zdarma věnoval tisíce sad náplastí k optimálnímu ošetření popálenin - příjemně chladí, tlumí bolest a rychle hojí. Další sponzor na akci připravil tisíce příruček s radami, jak předcházet rizikům a jak správně postupovat při různých druzích popálení. Vážný úraz tohoto druhu obvykle těžce zasáhne život celé rodiny a na celé roky jej obrátí na ruby. V nelehké situaci se ocitají sami, protože léčba je nejen vyčerpávající, ale i dlouhodobá, finančně nákladná a pro mnoho rodin až neřešitelná. Chtěli bychom se proto pokusit alespoň trochu pomoci rodinám, kterým popálenina takto náhle změní život, a oslovit co nejširší okruh lidí s cílem vybrat od nich drobný příspěvek pro usnadnění léčby těžce popálených. Za příspěvek ve výši 30 Kč dárci můžeme předat náplasti v hodnotě 150 Kč a letáček s informacemi o řešení popálenin. Je možné jen „prodávat“ náplasti na ulici nebo uspořádat akci pro veřejnost a při ní vybírat příspěvky. Před akcí bude uspořádána tisková konference, na které se pokusíme zástupce krajských médií přesvědčit o mediální podpoře této akce ještě před jejím započetím, informovat o připravovaných akcích, případně je přesvědčit o účasti na některých z nich.

Prosíme, alespoň symbolicky podpořte lidé s vážnými popáleninami a PŘIPOJTE SE K NÁM!
(Neváhejte nás kontaktovat na tel.: 702 049 333 nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

!!!UKAŽME, ŽE NÁM UTRPENÍ JINÝCH NENÍ LHOSTEJNÉ!!!

Krajské sdružení hasičů Královéhradeckého kraje

www.kshradeckr.cz